Informace pro zákonné zástupce

Volby zákonných zástupců žáků do školské rady na volební období 2021-2024

Informace k volbám

    Volby do školské rady z řad zákonných zástupců žáků probíhají v letošním roce elektronickou a prezenční formou. V rámci jednotlivých tříd byli před uzavření škol na podzim 2020 elektronicky zvoleni volitelé – zástupci jednotlivých tříd a navrženi kandidáti z řad zákonných zástupců žáků. Vzhledem k pandemii byly volby do nové školské rady přerušeny a odloženy a mandát stávající školské rady prodloužen.
    V měsíci květnu se vrátíme k dokončení voleb, které proběhnou prezenční formou a v nichž budou z navržených kandidátů zvoleni tři členové nové školské rady na další funkční období. Voleb se zúčastní vybraní volitelé z jednotlivých tříd.

Volby proběhnou za dodržení hygienických předpisů dne 11. května 2021 v budově školy.
                                                                                                                                 Mgr. Alena Řeháková, ředitelka školy

Vytisknout stránku Vytisknout stránku4. 5. 2021, 10:41, zobrazeno 698x, dnes 3x