Žákovský parlament

Žákovský parlament má na naší škole již několikaletou tradici. Pravidelně se zde schází zástupci třídních kolektivů z různých ročníků, kteří realizují nejrůznější projekty vedoucí ke zlepšení klimatu školy.

Připomeňme si např. anketu „Stravování v ŠJ", Pyžamový den, akci „Společně" atd. Řešíme připomínky a náměty ze tříd, komunikujeme s učiteli a vedením školy a snažíme se otevřeně formulovat návrhy na změny v běžném chodu naší školy tak, abychom se v ní všichni cítili lépe. Naše práce se ale neodehrává jen na půdě školy.

Členové ŽP se aktivně zapojují do projektů pořádaných městem Hodonín, např.: „Bezpečná cesta do školy" (monitorování nebezpečných míst), „Nejsme na světě sami" (návštěvy seniorů v S-centru) a také pořádají nejrůznější charitativní sbírky. Práce kolektivu ŽP má určitě svá opodstatnění, učí žáky odpovědnosti za svou práci a za své chování
a podporuje partnerskou komunikaci mezi žáky a učiteli založenou na vzájemné důvěře. Nezapomínejte: Jsme tu pro vás a bojujeme za vás!

Připojte se k třídění odpadu:

plakat.jpg

ŽP pro školní rok 2021-2022

parlament1.jpeg

Za ŽP koordinátorka Mgr.Jana Trojancová

Žákovský parlament Žákovský parlament Žákovský parlament  Žákovský parlament

Vytisknout stránku Vytisknout stránku9. 2. 2015, 09:54, zobrazeno 8297x, dnes 3x