Školní družina

Školní družina není pokračováním školního vyučování, má svá specifika, která ji odlišují od školního vyučování a z tohoto hlediska je nutné také postupovat při hodnocení její činnosti a výchovného působení vychovatelek.

Hodnocení její činnosti vyplývá z požadavků a zásad pedagogiky volného času. Hlavním posláním školní družiny je zabezpečení zájmové činnosti, odpočinku a rekreace žáků. Mimo činnosti výchovně vzdělávací plní školní družina (zejména z pohledu části rodičů) částečně také funkci sociální, tzn. dohled nad žáky po určitou dobu před nebo po skončení školního vyučování.Školní družina pracuje podle ŠVP "Prostor pro hru".

Od 1.10.2022 můžete své dítě přihlásit do zájmových kroužků . Více ZDE
  • Upozornění pro rodiče. Základní výše úplaty  školní družinu ve školním roce 2022-2023 činní 300,-Kč za měsíc.

• Prosíme rodiče, proveďte změnu platby ze 200,-Kč na 300,- Kč.

Školní rok 2022-2023

I.oddělení ŠD

Naše družina se tento týden tematicky zaměřila na pohádky. Každý den se děti vypraví na cestu za pohádkou (pokaždé jinou) a zažijí dobrodružství s pohádkovými postavičkami. Společně pak tvoří a maluji pohádkové postavy .

sd-i-oddeleni.jpg

II.oddělení

Malujeme slunečnice

slunecnice.jpg