Školní družina

Školní družina není pokračováním školního vyučování, má svá specifika, která ji odlišují od školního vyučování a z tohoto hlediska je nutné také postupovat při hodnocení její činnosti a výchovného působení vychovatelek.

Hodnocení její činnosti vyplývá z požadavků a zásad pedagogiky volného času. Hlavním posláním školní družiny je zabezpečení zájmové činnosti, odpočinku a rekreace žáků. Mimo činnosti výchovně vzdělávací plní školní družina (zejména z pohledu části rodičů) částečně také funkci sociální, tzn. dohled nad žáky po určitou dobu před nebo po skončení školního vyučování.Školní družina pracuje podle ŠVP "Prostor pro hru".

Upozornění pro rodiče. Základní výše úplaty  školní družinu ve školním roce 2022-2023 činní 300,-Kč za měsíc.

• Prosíme rodiče, proveďte změnu platby ze 200,-Kč na 300,- Kč.

Školní rok 2022-2023

Letošní zima nám moc sněhových radovánek zatím nepřipravila, přesto jsme na ni nachystaní?

3-oddeleni-sd1.jpg

Práce v počítačovém kroužku - ICT ve vzdělávání ve školní družině

pc-krouzek.jpg

3oddělení školní družiny.

My tři králové jdeme k vám…

Vánoce 2022 jsme ve školní družině zakončili vinšováním na Tři krále 6. 1. 2023. Zvesela šel průvod školou od jídelny až do ředitelny a kanceláře zástupce ředitele. Tři králové za doprovodu flétny zazpívali štěstí, zdraví, dlouhá léta i deváťákům, kteří v letošním školním roce naši školu opustí. Všem přejeme v dnešní době hlavně zdraví a trpělivost s vírou a nadějí, že „ZASE BUDE LÍP“.

tri-kralove-2023-1.jpeg

S ředitelkou školy

tri-kralove-2023-8.jpeg

Se zástupce ředitelky školy

My z chovatelského kroužku a agama

chovatelsky-krouzek-2022-2023.jpg

Z činnosti chovatelského  kroužku

chovatelak-1.jpg

Návštěva přátel z ekocentra Dúbrava
ekocentrum-gabca.jpg

II. oddělení solná jeskyně

solna-jeskyne-2-oddeleni.jpg

I. oddělení solná jeskyně

solna-jeskyne-1-oddeleni.jpg

III.oddělení v solné jeskyni

solna-jeskyne3-oddeleni.jpg

I.oddělení ŠD

Kaštany

kastany.jpg

I.oddělení v  pilné práci
ioddeleni-podzim.jpg

Naše družina se tematicky zaměřila na pohádky. Každý den se děti vypraví na cestu za pohádkou (pokaždé jinou) a zažijí dobrodružství s pohádkovými postavičkami. Společně pak tvoří a maluji pohádkové postavy .

sd-i-oddeleni.jpg

II.oddělení

Vytváříme Žaludíka Doubka z Míráku

doubek.jpg