Logopedie

Mgr. Dagmar Dvořáčková, speciální pedagog

Zabývá se problematikou narušení komunikační schopnosti všech věkových skupin. Naše škola vám, rodičům a dětem, nabízí logopedickou péči vedenou speciálním pedagogem - logopedem, který na základě depistáže vybere děti, u nichž je nutná logopedická péče.

U některých z nich byla prováděna náprava řeči již v mateřské škole, je však potřeba si osvojené hlásky zafixovat a v praxi používat. Logopedka při nápravě řeči spolupracuje jak s rodiči dětí, tak i s třídními učitelkami a výsledný efekt je tak rychlejší a účinnější.
Logopedie je nabízena hlavně pro děti prvních a druhých tříd, a to 1 x týdně v časovém rozmezí 20-30 minut, dle potřeby.

Konzultační hodiny: pondělí 14:00 - 15:00

Vytisknout stránku Vytisknout stránku29. 9. 2014, 06:18, zobrazeno 4028x, dnes 0x