S tužkou Týnou do Afriky

Čáry, máry, ententýky, poletíme do Afriky. Přidržte si čepice … Hop! A už jsme v Africe!

14. února jsme měli v přípravné třídě návštěvu. Přišel za námi malíř Petr Přikryl a učil nás malovat slona. Ale abychom ho mohli namalovat, museli jsme si nejdříve prohlédnout místo, kde žije. Nasedli jsme do letadla a letěli za kamarády Bubu a Busaro, kteří nám o Africe nejen povykládali, ale i ukázali zajímavá místa, obyvatele, ale hlavně zvířata, která u nich žijí. Nejvíce se nám líbil palmový ráj se spoustou kokosů, které jsme nejen sbírali, ale i ochutnávali. Zatančili jsme si s domorodci jejich tanec, ale hlavně jsme nakreslili pod vedením našeho hosta nádherného slona. Byl to super den a všichni jsme si Afriku užili.

afrika.jpg 

dscn5664.jpg  

afrika3.jpg 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 2. 2020, 08:26, zobrazeno 995x, dnes 0x