Projektový den v ŠD - „Odpoledne s policejním komisařem“

 Ve středu 5. 2. 2020 proběhl ve školní družině projektový den s názvem „Odpoledne s policejním komisařem“. 

Por. Mgr. Bc. Hana Krausová – komisař z Oddělení obecné kriminality z Územního odboru Hodonín strávila s dětmi 3 hodiny povídáním o její práci, o úskalí kyberšikany. Přinesla jim na  ukázku od policejních techniků některé pomůcky, které používají při výjezdech (speciální oděv, rukavice, pinzety, sady na odebírání DNA). Každý si vyplnil svoji bertillonáž (identifikační  karta  osoby  s 11 různými tělesnými rozměry).  Prakticky jsme si ukázali, jak se odlévají stopy na místě činu, zahráli si detektivní hry  a soutěžili o nejlepšího detektiva. Největší zájem byl o případy, které řešila. Projekt se u většiny dětí setkal s kladným ohlasem. Lenka Sušovská ŠD

policejni-komisar-13.jpg 

policejni-komisar-12.jpg 

policejni-komisar-62.jpg 

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku11. 2. 2020, 08:26, zobrazeno 953x, dnes 3x