Finská výchova hráčů ledního hokeje

Naše škola zrealizovala další zajímavé setkání v rámci vzdělávacích akcí pro rodiče, tentokrát na téma Finská výchova hráčů ledního hokeje. Přednášejícími byli vynikající hokejista a reprezentant Petr Hubáček, mistr světa a trojnásobný medailista z MS a Mgr. Tibor Helísek, trenér žáků ČSLH – SpS.

Současný komentátor Petr Hubáček sdílel své zkušenosti z Jyvaskyle, zatímco Tibor Helísek seznamoval rodiče s poznatky ze stáže z Helsinek. Účast na této akci byla velká. Mezi návštěvníky byli dokonce i zájemci z Prostějova, Blanska, Uh. Ostrohu a Brna. Všem přítomným děkujeme za účast a už nyní se spolu s námi můžete těšit na další přednášku, tentokrát na téma: Kondiční příprava hráčů ledního hokeje, která proběhne opět na naší škole – a to 11. 2. od 17:30.

hubacek.jpg 

prednaska.jpg 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku4. 2. 2020, 11:15, zobrazeno 973x, dnes 4x