V. B v knihovně

Dne 21. 1. 2020 navštívila třída V. B Městskou knihovnu v Hodoníně. Hlavním tématem bylo vytváření příběhu na základě velmi jednoduchého obrázku.

Děti se rozdělily do skupinek, každá skupinka dostala stejný jednoduchý obrázek. S pomocí fantazie pak měly děti tento obrázek domalovat. Přestože obrázek vypadal jednoznačně, každá skupinka si ho domalovala vlastním způsobem a nakonec vznikly neuvěřitelné a naprosto odlišné kresby. Posledním úkolem pak bylo zamyslet se nad tímto obrázkem a zkusit z něj vymyslet příběh. Čas strávený v knihovně utekl velmi rychle. Na závěr zbyla ještě chvilka času k vypůjčení knih pro ty, kteří měli zájem. Děkujeme paní knihovnici Hýbnerové za krásné a zajímavé dopoledne, které pro nás v knihovně připravila.

 

knihovnav-b.jpg 

 

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku27. 1. 2020, 20:03, zobrazeno 852x, dnes 2x