Prvňáčci podruhé v knihovně

Od našeho prvního setkání s paní knihovnicí Hýbnerovou v městské knihovně uplynulo pár měsíců 
a z nás už jsou docela zdatní čtenáři.

I když ještě všichni nepoznáme všechna písmenka, mnohé již přečteme, a proto jsme také mohli vyhledávat knížky podle písmen a zařazovat je zpět do správných regálů. A protože máme také už všichni průkazy čtenáře a půjčené knížky nám pomůžou čtení  zdokonalit, knížka pro prvňáčka, kterou  v rámci celoročního projektu v červnu dostaneme, pro nás bude krásnou odměnou a hravě ji zvládneme přečíst.  Trénujeme pilně ve škole i doma a moc se na červnovou slavnost těšíme. Za  1. B Dagmar Krýsová

save_20200212_080304.jpg 

 

 

                                                                                                                                 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku12. 2. 2020, 08:12, zobrazeno 825x, dnes 0x