Červená Karkulka a Černý Petr

V úterý 7.3.2023 žáci naší školy navštívili divadelní představení v angličtině.

Žáci čtvrtých a pátých ročníků shlédli anglické představení s názvem LITTLE RED RIDING HOOD.

Příběh o Červené Karkulce byl zčásti v angličtině, zčásti v českém jazyce a začínal netradičně – Červené Karkulce se nechtělo jít do školy…

Pohádkový příběh byl zpracován v hravé, nápadité a moderní podobě, s jemnou dávkou mravního ponaučení a byl doplněn veselými písničkami.

Žáci osmých a devátých ročníků pak měli na programu anglické představení s názvem PETER BLACK.

Příběh byl o Petrovi, který v průběhu jednoho dne přišel o všechno. Musel se vzchopit a postarat se o základní lidské potřeby,
jako jsou spánek, jídlo, teplo, práce, přátelé a rodina. Téma bylo žákům prezentováno s dostatečným humorem a nadhledem.
Většina hry – asi 90 % - byla vedena v anglickém jazyce.

divvadlo.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku8. 3. 2023, 08:41, zobrazeno 219x, dnes 0x