Sedmé třídy na horách

 Pozdrav z hor 

"Únor bílý, naše těla sílí ". 19. 2. 2023 se žáci 7. ročníku vypravili na lyžařský výcvikový kurz, který se konal v lyžařském středisku chata Severka v Jeseníkách, jak se stalo již tradicí.

První den jsme se nejprve seznámili s areálem, následovalo rozřazení do družstev a pak již samotný nácvik základních lyžařských dovedností. Žáci začali s nácvikem jednoduchých prvků. Večer probíhaly také odborné přednášky na téma bezpečnost na horách. Získané vědomosti si žáci ověřili formou otázek a odpovědí. Žáci si večer připravovali i svůj vlastní program, jehož součástí byly nejrůznější hry, při kterých se všichni velmi dobře bavili a nasmáli. Věřím, že pobyt se tu všem líbil a kromě lyžařských dovedností si žáci s sebou přivezli i spoustu cenných vzpomínek.

lyze.jpg 

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku21. 2. 2023, 08:43, zobrazeno 274x, dnes 0x