Anglicky se domluvíme!

Olympiáda v anglickém jazyce

Začátkem února se na naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce.
Soutěžilo se ve 2 kategoriích, a to zvlášť žáci 7. ročníků a žáci 8. - 9. ročníků.

Školní kolo mělo 2 části – ústní a písemnou.
V písemné části žáci museli prokázat co nejlepší znalosti anglické gramatiky v různorodých cvičeních.
V ústní části měli soutěžící za úkol se krátce anglicky představit a poté pohovořit na vylosované téma.
Posledním úkolem byl popis vybraného obrázku.
Vítězi školního kola se nakonec stali Miroslava Sedláčková ze 7. A v kategorii 7. ročníků a Adam Lazar z 9. A v kategorii 8. – 9. ročníků. Vítězové jednotlivých kategorií nás poté reprezentovali v okresním kole, které se konalo ve středu 22. 2. 2023
na Gymnáziu Hodonín. Ve velké konkurenci obsadila Miroslava Sedláčková skvělé 3. místo!! Gratulujeme a děkujeme všem soutěžícím za vzornou reprezentaci školy!
img_20230222_132132-003.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku24. 2. 2023, 08:07, zobrazeno 234x, dnes 0x