Pokračování distanční výuky od 2. 11. 2020

Na základě rozhodnutí vlády ze dne 30. 10. 2020 dochází k prodloužení období, v němž jsou základní školy uzavřeny.

Od pondělí 2. 11. 2020 pokračuje u žáků 1. a 2. stupně základní školy a žáků přípravných tříd povinná distanční výuka. O její organizaci jsou žáci a zákonní zástupci informováni třídními učiteli prostřednictvím aplikace Bakaláři – Komens.

Mimo provoz je nadále školní družina a jídelna.

O změnách v organizaci výuky a termínu znovuotevření školy budete informováni na základě vydaných nařízení vlády a MŠMT.

Mgr. Alena Řeháková, ředitelka školy

Vytisknout stránku Vytisknout stránku18. 10. 2020, 21:52, zobrazeno 788x, dnes 0x