Vánoční zdobení stromečků

Nejen na chodbách a ve třídách naší školy si děti ozdobily vánoční stromečky, 15.12. se obě první třídy vypravily také do ZOO ozdobit stromeček zvířátkům.

Každý si doma připravil ozdobu z pochoutek pro ptáčky, např. sušené pečivo, ovoce, oříšky, lůj nebo ptačí zob. Navlečené na šňůrku jsme pak pamlsky rozvěšeli na určené stromky a přidali cedulku s názvem naší školy. Poté jsme se šli ohřát do vzdělávacího centra a zúčastnili se krátkého výukového programu Zvířátka v zimě. Za odměnu jsme si mohli pohladit Vanilku, což je bílý ježek – albín. Po zasloužené vydatné svačině, posilněni na zpáteční cestu, jsme ještě stihli prohlédnout některé zvířecí obyvatelstvo ZOO. Největšímu úspěchu se těšily, jako téměř vždy, úžasně bezprostřední opice.
za 1. A a B Dagmar Krýsová

vanocni-1-3.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku20. 12. 2017, 21:06, zobrazeno 1612x, dnes 0x