Zeměpis trochu jinak

Žáci VIII. A se letos učí v zeměpise o státech Evropy. A aby výuka byla zajímavější, tak se rozdělili do menších skupin, vybrali si stát a ostatním spolužákům se snažili o něm něco zajímavého povědět a ukázat, případně nabídnout nějakou specialitu.

A tak jsme mohli ochutnat anglický čaj, ruské pirohy, zatancovat si kozáčka, vyzkoušet kožešinovou ušanku, podívat se na irského skřítka Leprikóna , poslechnout si hymny nebo se pokochat pohledem na zápas španělského toreadora s býkem. Dokonce se objevila i láhev ruské vodky, naštěstí bez alkoholu. Bohužel u švýcarských čokolád jsme si mohli pouze čichnout k obalu, protože kluci stačili sladký obsah sníst už před prezentací.

Všem osmákům děkuji, že k danému úkolu přistoupili s velkým nasazením.

Petra Kubenová

fotogalerie - zeměpis jinak

dscn2645.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku16. 12. 2017, 21:13, zobrazeno 1442x, dnes 0x