Projekt Edison aneb Jací byli...

Ahoj, jak se máš? znělo u nás minulý týden ve čtyřech různých jazycích z úst našich stážistů, které jsme na naší škole přivítali v rámci projektu Edison.

Beryl z Austrálie, Ahmad z Indonésie, Zora z Číny a Juaquin z Argentiny byli zpočátku stejně jako my trochu nervózní a plni očekávání. Naše počáteční obavy ale byly naprosto zbytečné! Hned po prvním dnu, kdy se nám postupně představili a ochotně mluvili o sobě a svých rodných zemích, jsme všichni věděli, že tento týden bude báječný a opravdu si ho užijeme!

Měli jste možnost vyzkoušet si tradiční indonéský tanec, mluvit a číst čínsky, ochutnat dobroty, které si pro vás naši hosté připravili nebo jste se pod vedením charismatického Juaquina proměnili v tanečníky argentinského Tanga Flamenca. Ptali se vás na vaše jména, koníčky, věk i zajímavosti z České republiky. Diskutovali jste o přírodě, sportu a nám neznámých kulturách. Ať jste rozuměli více či méně, velcí či malí, všichni jste se snažili s našimi hosty komunikovat – ANGLICKY!!! Jen tak dál! Projekt Edison si v budoucnu určitě zopakujeme!


Projekt Edison 2. - 6. března 2015

Vytisknout stránku Vytisknout stránku11. 3. 2015, 06:26, zobrazeno 1922x, dnes 0x