Naše škola byla s hadem Edou v televizi

Dva týdny trval projekt 1. stupně Oblékáme hada Edu, jehož záštitu v ČR převzal BESIP. Tento projekt je realizovaný v 19 evropských zemích. Téměř všichni žáci se snažili podpořit bezpečnou cestu do školy tím, že chodili pěšky, na kole, na koloběžce, autobusem či spolujízdou s kamarádem v autě.

Používáním těchto prostředků jsme se aktivně podíleli také na ochraně životního prostředí. Za udržitelný způsob dopravy každý obdržel samolepku, kterou se svojí třídou nalepil na velkého hada Edu. Poslední den projektu přijela naši úspěšnost natočit Česká televize a v Událostech z regionu naši školu 22. 4. 2016 i s hadem Edou odvysílala. Na pořad se můžete podívat zde.

S hadem Edou v televizi S hadem Edou v televizi S hadem Edou v televizi S hadem Edou v televizi S hadem Edou v televizi

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 4. 2016, 04:12, zobrazeno 1959x, dnes 0x