Pravidla příchodu a odchodu žáků ze školní družiny

Vážení rodiče,

s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci a doporučením MŠMT a MZ ČR platí až do odvolání následující pravidla pro příchod a odchod dětí ze školní družiny.

RÁNO

6:00 - 7.15 hodin

Příchod dětí do ranní družiny je v době 6.00 - 7.15 hodin. Dítě vstupuje do budovy samo bez doprovodu. Děti si nechávají své osobní věci v suterénu školní družiny a v 7.40 hodin si je odnášejí do šatních skříněk.

ODPOLEDNE

DO 14:00 hodin

Děti si pod dohledem p. asistentky uloží přezůvky do šatní skříňky, obléknou se a odcházejí bočním vchodem (ul. Muchova), kde si je vyzvedne zákonný zástupce nebo jím pověřená osoba.

OD 14:00 – 17:00 hodin

Děti si pod dohledem vychovatelky přenášejí své osobní věci ze skříněk do suterénu školy do prostoru školní družiny. Proto si děti od 14.00 hodin musí odnášet své přezůvky domů. Dítě samo odchází bočním vchodem (ul. Muchova), kde si dítě vyzvedne zákonný zástupce nebo jím pověřená osoba.

Vedoucí vychovatelka: Iva Vanšová

Vytisknout stránku Vytisknout stránku6. 9. 2020, 19:44, zobrazeno 900x, dnes 3x