Otevřete nám, čerti, vrata

OTEVŘETE NÁM, ČERTI, VRATA ...

Zaznělo 5. 12. 2017 v čertí třetí třídě, kam dorazila přímo pekelná inspekce.

Vrchní čertice první kategorie Luciferačka, přišla totiž zkontrolovat, kolik mají čerti a čertice v lidském světě hříchů. Ten největší hřích musel každý zapsat svým škrabopisem do Knihy hříchů. Další kontrolou byla znalost všech známých čertů, kterým se podařilo strašit v českých pohádkách, zda znají dobře čertí jazyk nebo čertopočty. Splnit křížovku, kterou nachystal sám Lucifer, nebylo zrovna jednoduché, ale přečíst rohaté čteníčko dokázal úplně každý. Po úspěšném splnění všech úkolů každý obdržel výuční list a po ukončení čertí výuky jsme se opět vrátili do lidského světa.

(žáci 3. B)

certi-vrata-1.jpg

certi3-b.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku5. 12. 2017, 20:29, zobrazeno 1614x, dnes 0x