Slavnost Slabikáře v 1. třídách

Předposlední listopadový den byl v 1. třídách slavnostní. A víte proč? Protože naši prvňáčci dostávali své první Slabikáře, na které se moc těšili a které si také museli „vysloužit".

Na každou hodinu měli připraveny aktivity a činnosti, které je dovedly až k vytouženému Slabikáři. Např. Písmenkové Škatule, škatule hejbejte se ,Slabikový slalom ,soutěž ve čtení slov, hádanky, Kimovky, Zakázané nebo Začarované písmenko a také soubor speciálně vytvořených pracovních listů, které jim zůstanou v upomínku na tento slavnostní den stejně jako spousta pěkných zážitků. V duchu celoročních motivačních projektů se děti vystrojily v 1. A za tučňáčky a v 1. B za Jeníčky a Mařenky včetně ježibaby (p. učitelky)z Perníkové chaloupky.Teď už jsou pasováni na opravdové školáky a čtenáře.

za 1. třídy Dagmar Krýsová

slabikar1-16.jpg

slabikar1-7.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku4. 12. 2017, 06:02, zobrazeno 1220x, dnes 0x