Námořnický den 23. 2. 2017

Pruhovaná trička, námořnické čepice, dalekohledy, morseovka, ruch a rychlé nástupy na palubu a zpět do kajut, zpěv a dobrá nálada při plnění zábavných úkolů – tak vypadal „námořnický den" u druháků.

Každý správný námořník si nejdříve musel umět sbalit potřebné námořnické věci. Přitom se rozhodně neobešel bez znalostí z češtiny. Matematiku zas potřeboval při lovení mořských živočichů. Při výrobě vlastního dalekohledu potřeboval zručnost a při plnění posledního úkolu důvtip. Námořníci totiž uviděli na moři láhev se vzkazem. Museli hodně spolupracovat a spojit všechny síly, aby se jim zašifrovaný vzkaz podařilo rozluštit a najít tak cestu k dobře schovanému pokladu.


Námořnický den 23. 2. 2017

Vytisknout stránku Vytisknout stránku27. 2. 2017, 06:40, zobrazeno 2280x, dnes 0x