Jaký byl zápis do školy?

  

Zápis do 1. třídy je vždy slavnostní událostí pro dítě i rodiče. Dne 21. a 22. dubna 2023 se otevřely dveře naší školy 65 budoucím školákům a jejich rodičům.

Zápis probíhal ve třech třídách, kde bylo pro předškoláky připraveno hned několik úkolů. Při motivačním zápisu si děti vyzkoušely všechny své znalosti a dovednosti, které se doma a ve školkách naučily. Skládaly obrázky, hrály si s čísly, porovnávaly počty, rozlišovaly prostorovou orientaci, barvy a různé geometrické tvary. Nechyběly ani obrázky, básničky a písničky, kterými nám děti s radostí zpříjemnily den.
Všichni si pak donesli domů pamětní list na zápis, upomínkovou medaili a dárečky, které jsme dětem vyrobili.
Pohled na galerii fotografií nám napoví, jaký byl  zápis do 1.třídy 2023-2024.

rodicum-budoucich-prvnacku.jpg 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku22. 4. 2023, 16:54, zobrazeno 375x, dnes 0x