Příběhy našich sousedů

V letošním roce jsme se již podruhé připojili k projektu Post Bellum.

Naším pamětníkem je pan Ing. Antonín Kučera, hodonínský rodák a patriot, ale také vášnivý fotograf, spisovatel a vlastně i historik. V jeho zajímavém vyprávění jsme navštívili Hodonín, jak jej neznáme a již ani nepoznáme, i když možná ano. Díky jeho webu Hodonín nostalgický, jeho fotografiím můžete vidět Hodonín včera a dnes.
Na projektu pracovaly Bára Kloboučníková, Adéla Dobiášová, Sára Kremplová, Sofie Krajčová a Lucie Klečková. Zdárně zaznamenaly rozhovor s pamětníkem, zpracovaly reportáž, kterou namluvily v Českém rozhlase Brno a na slavnostním odpoledni prezentovaly všem účastníkům projektu a hostům.
Velmi zajímavou byla návštěva rozhlasu, kde si děvčata mimo jiné mohla vyzkoušet, jaké je to být moderátorkou rozhlasového vysílání.

post-bellum.jpg 

post-bellum1.jpg 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 3. 2023, 07:17, zobrazeno 278x, dnes 2x