Zápis do školy je za námi

Zápis s Beruškou

Beruška, parádnice mezi brouky, nejkrásnější z celé louky má kouzelné šatičky
s malými puntíčky.

Měsíc duben je ve znamení zápisu dětí do prvních tříd. Nástup do první třídy je jednou z nejdůležitějších událostí a taky první velkou zkouškou dítěte. K zápisu na naši školu se dostavila spousta dětí se svými rodiči. Většina dětí se už na školu velmi těší. Při zápisu děti poznávaly geometrické tvary, barvy, ukazovaly, co umí. Po splnění zápisu si pak domů odnášely drobné dárečky s Beruškou. Slavnostní chvíle zápisu mají děti za sebou a za pár měsíců jim nastanou první školní radovánky. Všem dětem přejeme, aby jejich vstup do základní školy byl co nejpříjemnější a věříme, že i s naším přispěním dosáhnou velikých úspěchů. Hodně štěstí.

zapis-2024-3.jpeg 

více fotografií v GALERII

Vytisknout stránku Vytisknout stránku30. 4. 2024, 07:37, zobrazeno 342x, dnes 3x