Vánoční vábení 2023

Tradiční, pohodová, předvánoční atmosférou provoněná akce je za námi.

  Pro všechny zúčastněné bylo připraveno deset vánočních dílniček, v nichž si děti mohly vyzkoušet zdobení svícnů, věnečků či papírových tašek. Čekala na ně nejen výroba andílků, ale i vánočních ozdob a přáníček. Příjemnou tradicí jsou i ochutnávky vánočního punče nebo čajíku. A stejně jako v minulých letech stála i letos nekonečná řada u stolku malíře Petra Přikryla, který všechny děti potěšil obrázkem na přání. Jistě s námi budete souhlasit, že originální fotky pořízené v našem vánočním fotokoutku budou pro každého příjemným připomenutím celé akce. V neposlední řadě bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem vystupujícím žákům a jejich paním učitelkám za přípravu a krásnou prezentaci naší školy.

Fotogalerie ZDE

vanocni-vabeni-2023-17.jpg 

vanocni-vabeni-2023-18.jpg 

vanocni-vabeni-2023-20.jpg  

Vytisknout stránku Vytisknout stránku30. 11. 2023, 20:35, zobrazeno 308x, dnes 0x