Vánoční tvoření v Ekocentru

Adventní čas je tradičně příhodnou dobou příjemně se naladit na rodinnou pohodu a štědrost vánočních svátků.

K tomu také neodmyslitelně patří slavnostně vyzdobit svá obydlí a s láskou obdarovat své nejbližší. Vánoční tvoření proto přišlo právě vhod. V pondělí 9. 11. se příjemnou zimní procházkou děti z 1. B vydaly do Ekocentra a vyrobily si hned několik hezkých vánočních rekvizit, kterými mohou obdarovat třeba maminku či babičku nebo přispět k výzdobě svých domovů. Adventní věneček z živých větviček dozdobený nejrůznějšími přírodninami a drobnými vánočními dekoracemi se šikovným ručkám prvňáčků moc povedl. K němu přidaly dřevěnou a papírovou ozdobu na stromeček, vánoční přáníčko a voňavý bylinkový pytlíček. Vlastnoručně vytvořené výrobky dětem radostně rozzářily očka a zajisté potěší i jejich maminky.

Nezbývá již než vám všem popřát krásné a šťastné Vánoce !

za 1. B Dagmar Krýsová

ekocentrumi-b1.jpg 

fotogalerie ekocentrum

Vytisknout stránku Vytisknout stránku10. 12. 2019, 15:56, zobrazeno 943x, dnes 0x