Už jsem čtenář

 Knížka pro prvňáčka 

V krásném sále Evropa byli dne  7.6. pasováni  do Cechu  čtenářského všichni naši prvňáčci.

Za účasti královské družiny  s rozverným  šaškem a  důstojnými rytíři předvedli naši malí čtenáři své umění čtením vybraných textů a krátkým vystoupením  Malá pohádka o řepě.  V konkurenci  prvňáčků z jiných škol jsme hrdě obstáli s vystoupením i výrazovou  četbou bajek v podání Tobiáše Fatury a Karolínky Blahutové . Všechny děti dostaly po pasování rytířem na čtenáře pamětní medaili a knížku  Bráchova bota, speciálně vydanou k této slavnostní události. Určitě nejhezčí  odměnou byl  pro všechny žáčky i jejich rodiče neopakovatelný zážitek.

Pasování na čtenáře 2018

1-b-pasovani-na-ctenare7-6-13.jpg 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku7. 6. 2018, 15:24, zobrazeno 1286x, dnes 0x