Trenéři ve škole

V letošním školním roce odstartoval v prvních třídách naší základní školy projekt „Trenéři ve škole".

Cílem projektu je vytvořit dětem pozitivní vztah k pohybu, zlepšení pohybové gramotnosti a fyzického zdraví,
ukázat dětem základy jednotlivých sportů a v neposlední řadě podpořit rodiče, aby k pohybu vedli i své děti.
Trenéři paní učitelku nenahrazují, ale pomáhají jí s výukou.
Ve výuce dětem nabízí pestrý pohyb v duchu jednotlivých sportů v blocích.
Dosud si děti vyzkoušely kopanou, gymnastiku, florbal a už se těší na další sportovní blok.
Hodiny probíhají formou tandemové výuky, kdy trenéři pracují s učitelkami i asistentkami pedagoga v tandemu, inspirují je.
Trenéři mají připravené zajímavé tematické plány, které pomáhají plnit školní vzdělávací program,
a stávají se sportovním vzorem malým žáčkům. Děti odchází z hodin tělesné výchovy nadšené, šťastné a spokojené.

Galerie nabízí více fotografií z tohoto projektu.

treneri-ve-skole-4.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku11. 3. 2024, 15:20, zobrazeno 334x, dnes 2x