Školní družina v sále Evropa

 Ve středu 10. 4. 2019 se družina opět vydala do sálu Evropa, kde probíhala  akce  s  názvem Velikonoce se blíží. Pro děti byl připraven zábavný program  s jarní  tématikou (zdolávání potoka po kamenech, házení vajíčky, lovení v rybníčku).

 Následovala krátká přednáška s ukázkami výrobků z vrbového proutí, ukázka výroby píšťalky a výtvarná dílnička, ve které si všechny děti vyrobily velikonoční přáníčko. Poté děti navštívily různé stánky, kde si mohly nejen různé výrobky koupit, ale i vyzkoušet jejich výrobu vlastníma rukama (kraslice zdobené barevnými nitěmi, zdobení perníku, gravírování kraslic, vyřezávání dřevěných ozdob).

Dětem se tato akce velice líbila a některé ji chtěly navštívit ještě i s rodiči.dsc01037.jpg 

dsc01045.jpg 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku12. 4. 2019, 11:13, zobrazeno 1156x, dnes 2x