Setkání Školních parlamentů

Poslední únorový den jsme v naší škole přivítali spřátelený parlament ze ZŠ a MŠ Dolní Bojanovice.

Vyzvedli jsme je na autobusovém nádraží a provedli městem za průvodního slova k jednotlivým památkám a zajímavým místům města. Průvodního slova se ujal Leoš Pavlica a Libor Krajča a osvětlili nové skutečnosti  nejen hostům, ale i domácím J . Ve škole jsme  pak naše kamarády  seznámili s historií města, hodonínského hokeje a školy, také jsme si vyměnili zkušenosti o činnostech obou parlamentů a akcích, které pořádáme. Po prohlídce školy jsme poměřili svoje síly ve vědomostní soutěži a po dobrém obědě jsme doprovodili „bojanovské parlamenťáky“ k autobusu a zamávali jim na cestu domů. Těšíme se na další setkání.parlament-1.jpg 

parlament-2.jpg 

parlament-5.jpg 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku7. 3. 2019, 15:53, zobrazeno 1414x, dnes 0x