Ovocný den aneb zdravá svačinka

Pilní žáčci z přípravné třídy už znají všechno o ovoci a své dosavadní vědomosti využili 12. 10. v „OVOCNÉM DNI“.

Čekal nás trojboj úkolů, na který jsme se poctivě připravovali. Na začátku jsme se posilnili jablečným moštem, tudíž spočítat jablíčkové slabiky a doplnit geometrické ovoce bylo jednoduché. Přenést těžké činky přes „ovodráhu“ se zdálo náročné, ale nakonec se všem podařilo proplížit pod laserem, přeskákat ovocné kameny v divoké řece i roztřídit barevné čtverce.

Celý den jsme ukončili přípravou ovocného salátu, který jsme dochutili medem, oříšky či jogurtem – MŇAM. Byl to bezva den a všichni si ho rádi někdy zopakujeme.

jablickovy-den.jpeg 

jablickovy-den1.jpeg 

jablickovy-den2.jpeg 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku23. 10. 2018, 20:22, zobrazeno 1288x, dnes 0x