Jedeme do Anglie!-Náhradní termín

 S ohledem na současnou situaci se ruší plánovaný zájezd do Londýna. Termín zájezdu se přesune na jiné datum, nejspíš někdy na podzim. Zatím jednáme s paní majitelkou cestovní kanceláře Zuzanou Smoradovou. Náhradní termín Vám upřesním co nejdříve. 

Děkuji 

V případě dotazů mi kdykoliv zavolejte. 

S pozdravem a přáním pevného zdraví 

Mgr. Lenka Patoprstá 

Tel. 774 606 208.

Žáci 7., 8. a 9. ročníku mají možnost navštívit Londýn. Pojedeme v termínu od 4. – 9. května. Kdo má zájem, nahlaste se co nejdříve svým vyučujícím anglického jazyka.  Počet míst je omezen.

 

LONDÝN  6 - denní studijní cesta
+ Harry Potter Studios + Brighton + bílé útesy

1. den                   ráno odjezd od školy, cesta přes Německo a Belgii do francouzského Calais

2. den                  trajekt nebo Eurotunel do anglického Doveru, přesun do Londýna, pěší prohlídka Westminsteru: Parlament a Big Ben, obří kolo London Eye, Westminsterské opatství, Buckingham Palace, náměstí Piccadilly Circus a Trafalgar Square, Covent Garden, ubytování u rodin, večeře, nocleh

3. den                                 snídaně, výlet do Harry Potter Studios – ateliérů, kde se točily filmy o Harry Potterovi - k vidění jsou rekvizity z filmů, kulisy, celé ulice, kostýmy, k ochutnání máslový ležák, k vyzkoušení létání na nimbusu, odpoledne výlet do univerzitního města Cambridge, procházka uličkami kolem řeky Cam a návštěva vybrané koleje, večeře, nocleh

4. den                 snídaně, prohlídka města Brighton, královský palác Royal Pavilion, úzké uličky

the Lines, zábavné molo a oblázková pláž, návštěva mořského akvária Sea Life Centre,

osobní volno, zastávka na nejvyšších bílých útesech Beachy Head a v rozkvetlém

Eastbourne, návrat do rodin, večeře

5. den                 snídaně, prohlídka City of London: The Tower of London, Tower Bridge,  Bank of

                              England Museum (zlatá cihla a pruty), St. Paul´s Cathedral, přejezd do Greenwich lodí                               nebo vláčkem, tunel pod Temží, Královská observatoř a nultý poledník, odjezd na                               trajekt nebo Eurotunel do Calais

6. den                   cesta přes Francii a Německo, v odpoledních hodinách příjezd do České republiky na místo odjezdu

 

Termín:           4. - 9. května 2020

                       

Cena:              7.800 Kč         

 

Cena zahrnuje dopravu luxusním zahraničním autobusem s možností občerstvení, každodenní dopravu autobusem na odpolední program, přepravu trajektem/Eurotunelem Calais-Dover a zpět,

3x ubytování v rodinách s plnou penzí (oběd v balíčku), 2-4 studenti v rodině, odborného průvodce, barevné publikace o Londýně s mapou, informační materiály k dalším navštěvovaným místům, pojištění CK proti úpadku, komplexní cestovní pojištění léčebných výloh, storna zájezdu, odpovědnosti za způsobenou škodu, zavazadel, úrazové pojištění, soutěže a kvízy o ceny

Cena nezahrnuje: vstupné do navštěvovaných objektů, jízdné MHD (vlak, příp. double decker). Doporučené kapesné na vstupy do muzeí 80,- GBP

Vytisknout stránku Vytisknout stránku21. 12. 2019, 16:51, zobrazeno 1002x, dnes 0x