Cyklo závod 2018

Ve čtvrtek 20. 9. 2018 se vybraní žáci 6. a 7. ročníku zúčastnili cyklo-orientačního závodu v rámci Dnů mobility, které pořádá město Hodonín.

Čtyřčlenné družstvo z každého ročníku spolu se svým vedoucím (učitelem) mělo za úkol sbírat lístečky s čísly, ukryté na různých místech v okolí areálu Červené domky a Zoo Hodonín, zakreslené na orientační mapě. Cílem bylo nasbírat co nejmenší součet čísel z jednotlivých stanovišť, tzv. trhačky, zakreslené na mapě. Mladší družstvo pod vedením paní učitelky Procházkové obsadilo celkově 6. místo. Starší družstvo pod vedením pana učitele Zemana se umístilo na 3. místě.
Naši školu reprezentovali: Jánoš Sebastian, Kůrka Tomáš, Horňák Vojta a Huňady Erik za 6. ročník, Běloch Václav, Bošek Lukáš, Mládek Jakub, Huňady Jiří za 7. ročník. Všem žákům gratulujeme a posíláme pochvalu!

cyklisticky-zavod-4.jpg 

cyklisticky-zavod-3.jpg 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 9. 2018, 12:54, zobrazeno 1433x, dnes 3x