Čtvrťáci byli navštívit seniory v S-centru Na Pískách

Dne 21.10. 2019 se uskutečnil tento úžasný skutek, kdy jsme se vypravili udělat krásný den dědečkům i babičkám do S-centra na Pískách.

Připravili jsme si pro seniory program, ve kterém se tančilo, zpívalo i hrálo na hudební nástroj. Poté jsme si posedali mezi seniory, hráli jsme s nimi stolní hry a povídali o životě. Tímto chceme poděkovat naší paní učitelce i paní asistentce, že dostaly tak úžasný nápad, kterým jsme mohly, my děti, potěšit osamocené seniory, kteří nám za velmi pěkné dopoledne poděkovali.

Již nyní se těšíme na předvánoční období, kdy se do S-centra podíváme znovu.

domov důchodců fotografie z akce

domov-duchodcu2019-10-20.jpg 

domov-duchodcu2019-10-21.jpg 

 

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku8. 11. 2019, 11:18, zobrazeno 989x, dnes 0x