Rozvrh třídy

Portrét třídního učiteleVážení rodiče, milí žáci, srdečně vás vítám na stránce třídy IX. A, která slouží pro vaši rychlou informovanost. Přečtěte si vzkazy a oznámení, prohlédněte si zadané úkoly v jednotlivých předmětech a informace týkající se probíraného učiva a nahlédněte do školního života našich žáků.

Přeji dětem i rodičům úspěšný školní rok 2019/2020.

Třídní učitelka Mgr. Petra Kubenová

V případě potřeby mě kontaktujte na e-mailu: kubenova@zshodonin.cz

VZKAZY A OZNÁMENí
  • Z rozhodnutí Bezpečnostní rady státu jsou od 11. 3. uzavřeny všechny základní školy ČR. Pro informace sledujte webové stránky školy -www.zshodonin.cz
  • Rozsah látky v jednotlivých předmětech včetně pracovních listů bude od 16. 3. odesílán žákům i rodičům prostřednictvím modulu KOMENS v systému BAKALÁŘ spolu se stanoveným termínem splnění a odeslání ke kontrole. Přístup do Bakaláře obdrželi všichni rodiče.

Přeji žákům i rodičům pevné nervy a nezapomeňte na přípravu na přijímací zkoušky, Petra Kubenová

UČIVO A ÚKOLY

Vv

p.uč. Tomečková