Rozvrh třídy

v-a.jpg

VZKAZY A OZNÁMENí

Milí rodiče,

děkuji Vám, že většina z vás výborně zvládá domácí vyučování na dálku. Jsem s vámi v kontaktu pomocí pošty Komens. Přijaté přílohy ukládám a hodnotím.  Známky se do Bakaláře nepíší, jen splněné úkoly k sobě. Pište nadále úkoly do sešitu s označením str/cvičení, kdo vypíše domácí sešit, ať si koupí nový. Úkoly budou zkontrolovány po příchodu do školy.Výchovy jsou nepovinné.

V případě problémů s připojením do bakaláře, kontaktujte p. zástupce Mgr. Valáška nebo p. Holuba- holub@zshodonin.cz ( dá Vám nové přístupové heslo). valasek@zshodonin.cz,

Zadané úkoly z pracovních listů budou kontrolovány zpětným posláním k vyučujícímu přes Bakaláře - komens.

Prosím o pravidelné sledování webových stránek školy. Bude zde vysvětlen postup, jak pracovat s Bakalářem.

Vaše třídní učitelka

Výlet -Brno Family park BRuNO

iv-a-vylet-brno.jpg

v-a-brno.jpg