Vážení rodiče a milí žáci,

srdečně vás vítám na stránce třídy III. A. V letošním školním roce nás čekají tyto akce: pravidelné návštěvy knihovny Brandlova, plavání, bruslení a na jaře škola v přírodě. Celoroční projekt má název Moudrá sova.

Škola bude komunikovat s rodiči přes aplikaci Bakalář. Dotazy:valasek@zshodonin.cz., holub@zshodonin.cz

Ze všech akcí, kterých se účastníme, máte možnost zhlédnout fotografie v KALENDÁŘI NAŠÍ TŘÍDY nebo ve fotogalerii školy.

Přeji dětem i Vám úspěšný školní rok 2020 / 2021.

jirina-widholmova.jpg                     eliskatravnikova.jpg                      hana-kavkova.jpg

Třídní učitelka:
Mgr.Jiřina Widholmová,           Asistentka pedagoga:                               Vychovatelka ve ŠD:
 tel: 605537829                     Eliška Trávníková                                           Hana Kavková

VZKAZY PRO RODIČE

Informace ze školní družiny - Vybírám hygienické papírové  ručníky a kapesníčky v krabičce - děkuji Kavková

Třídní schůzky se z důvodů zhoršené epidemiologické situace ruší. Je potřeba se dívat pravidelně na Bakaláře- Komens na nástěnku, kde budou vždy každý týden nové informace. Dále všechny známky budou pouze na Bakaláři -Komens - klasifikace. Děkuji Widholmová

Pravidla příchodu a odchodu žáků ze školní družiny

Vážení rodiče,

s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci a doporučením MŠMT a MZ ČR platí až do odvolání následující pravidla pro příchod a odchod dětí ze školní družiny.

RÁNO

6:00 - 7.15 hodin

Příchod dětí do ranní družiny je v době 6.00 - 7.15 hodin. Dítě vstupuje do budovy samo bez doprovodu. Děti si nechávají své osobní věci v suterénu školní družiny a v 7.40 hodin si je odnášejí do šatních skříněk.

ODPOLEDNE

DO 14:00 hodin

Děti si pod dohledem p. asistentky uloží přezůvky do šatní skříňky, obléknou se a odcházejí bočním vchodem (ul. Muchova), kde si je vyzvedne zákonný zástupce nebo jím pověřená osoba.

14:00 – 17:00 hodin

Děti si pod dohledem vychovatelky přenášejí své osobní věci ze skříněk do suterénu školy do prostoru školní družiny. Proto si děti od 14.00 hodin musí odnášet své přezůvky domů. Dítě samo odchází bočním vchodem (ul. Muchova), kde si dítě vyzvedne zákonný zástupce nebo jím pověřená osoba.

Vedoucí vychovatelka: Iva Vanšová

Archiv třídy od školního roku 2018/2019

Kalendář akcí šk.rok 2020-2021

Dne 21. 9. navštívili žáci III. B poprvé v tomto školním roce knihovnu na Brandlově ulici.
Tématem čtenářské dílny byla Strašidla v pohádkách. Paní knihovnice ukazovala dětem obrázky různých strašidel a společně si připomínali, jakou mají kouzelnou moc a ve kterých pohádkách tato strašidla vystupovala. Žáci si následně vybrali každý jednu knihu s tímto tématem a hlasitě z ní četli. Na závěr si mohli půjčit jednu knihu navíc.

dscn5750.jpg

dscn5745.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku17. 10. 2013, 08:38, zobrazeno 30896x, dnes 5x