2. B

2-b.jpg

Vážení rodiče a milí žáci,

srdečně vás vítám na stránce třídy II. B, která slouží pouze jako fotogalerie z akcí naší třídy

Přeji dětem i Vám úspěšný školní rok 2020/2021.

Děkuji za trpělivost a spolupráci a přeji pohodovou cestu 2. třídou.

Třídní učitelka: Mgr. Dagmar Krýsová

Asistentka pedagoga: Mgr.Dana Tomanová

Vychovatelka ŠD: Hana Kavková

Informace  ŠD: Vybírám od dětí: 1x papírové ručníky, 1x krabičku kapesníků, děkuji H.K.

Kalendář akcí naší třídy

Aktuální informace:

Prosím, aby děti nosily látkové ubrousky - prostírání ke svačině (čistota lavice). Všechny pomůcky, které dětem dáváte z domova, podepisujte či označte štítkem se jménem. Děkuji.

Kontrolujte, prosím, dětem pouzdro, tužku a pastelky ať mají ořezané, vhodné je vybavit pouzdro dětem ořezovátkem se zásobníkem a gumou. Pastelky všech základních barev je třeba mít.

Dát dětem, prosím, hadřík na mazací tabulku, na kterou píší fixem. Děkuji. Pořídit nový fix, v případě, že již ani jeden nepíše.

Omlouvání žáka - písemně do 3 dnů do omluvného listu  v Zápisníčku prvňáčka. Pro aktuální informovanost stačí zavolat či poslat SMS na tel. číslo tř. učitelky, uvedené v Zápisníčku. (případně na číslo školy)

Děti si také můžou na přestávky přinést do školy nějaké vhodné hry, uložíme do hracího koutku.

Dětem  každý den, prosím, prohlédněte sešity, pokud mají označeno červenou hvězdičkou, mají domácí úkol, po splnění, prosím , podepište. Děkuji.

Doporučuji vkládat dětem do učebnic papírové záložky, snadno se pak orientují v textu (pomáhají při čtení - "ukazovátka" a najdou rychle, kde pracujeme.

Doporučuji trénovat čtení denně a  psaní slov podle diktátu.

Pokud děti vypíší fixy na tabulku, zakupte jim, prosím, nové. Děkuji.

V žákovské knížce budou mít děti založen arch - zapomínání, kde se bude značit kdy a co dítě zapomnělo. Vás prosím o kontrolu a vždy stvrzení podpisem při záznamu. Hlídejte si, prosím, aby Vaše dítě zbytečně nezapomínalo a nemuseli jsme pak následně řešit nějaké kázeňské postihy. Taktéž případné záznamy ohledně chování budou značeny do ŽK.

Do třídy, prosím , přinést papírové utěrky a kapesníky, případně sirup pro děti, doplňují si někdy pití (zásoby už nám docházejí).

Děkuji moc za vstřícnost a spolupráci.

Prosím, hlídejte si, omlouvání dětí písemně do ŽK, do 3 dnů je třeba napsat omluvenku do ŽK, i když je dítě telefonicky či SMS omluveno, není mou poviností Vás na to upozorňovat, to je ve školním řádu. Děkuji za pochopení.

Děvčata s dlouhými vlasy by měly mít do Tv gumičku na stažení vlásků. Děkuji.

Milí rodiče,

veškeré informace i učivo bude dle pokynů vedení školy zadáváno pouze  přes aplikaci

Bakalář - Komens, kde bude zajištěna i Vaše zpětná vazba o přečtení. Informace jsou  zveřejněny na webu školy - www.zshodonin.cz

Pokud jste ztratili přihlašovací heslo, obraťte se na p. zástupce Valáška, vygeneruje Vám nové.

Děkuji Vám všem za pochopení, trpělivost, spolupráci  a přeju nám  všem pohodový školní rok.

Akce školního roku 2019/2020 - I.B
Akce školního roku 2020/2021 - II.B

Září

knihovna-2-ba.jpg