2. B

1-b.jpg

2.B

Vážení rodiče,milí žáci,vítejte na stránkách 2. B třídy. Tady můžete najít fotografie z pořádaných akcí,kterých se naše třída zúčastní.Během školního roku bude probíhat hravou formou náš projekt "Výlet do Země zdraví".Přeji hodně úspěchů!

pavla-brazdova.jpg

třídní učitelka : Mgr.Pavla Brázdová

hana-kavkova.jpg

vychovatelka: Hana Kavková

Naše akce ve školním roce 2021-2022

V pátek 7.1. 2022 jsme byli pasováni na čtenáře!

2-b-knihovna.jpg

Tři králové  K+M+B

tri-kralove-2021.jpg

Krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví do nového roku přeje 2.B

ii-b-vanocni.jpg

Policie ve třídě

2-b-policie1.jpg

ZOO Hodonín
Ve čtvrtek 4.11.2021 jsme se vydali do ZOO, kde nás celým programem provázela paní lektorka Iva Uhrová. Téma našeho projektového dne byla "Ohrožená zvířata". Viděli jsme mládě gibonka "přisátého" na mamince, zúčastnili jsme se krmení šimpanzů, divokých psů, rysa a sov. My sami jsme krmili ježka, králíka a kozy. Vyrobili jsme domeček pro zazimování hmyzu. Program se nám moc líbil navzdory nepřízni počasí.

2-b-v-zoo.jpg

Naše akce ve školním roce 2020-2021

Veselé zoubky

V úterý 1.června se naše třída 1.B zúčastnila akce "Pro lepší svět společně" Veselé zoubky. Nejdříve jsme zhlédli pohádku "Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek" a pak společně řešili pracovní list k tomuto preventivnímu programu.
V závěru hodinové aktivity si děti zasloužily dárek - taštičku se zubním kartáčkem, pastou, přesýpacími hodinami (jak dlouho se mají zoubky čistit) a balíček žvýkaček ,jak jinak než bez cukru.
V závěru snad jen dodat, čím více bude pro děti takovýchto hezkých programů, tím lépe! Pavla Brázdová ,tř.uč.

zoubky.jpg

Něco z pracovních činností

pracovni-cinnosti1-ba.jpg

pracovni-cinosti-1-b.jpg

V úterý 4.5. se naše třída 1.B vypravila k Domu umění v Hodoníně. Prohlédli jsme si exteriér budovy ,sochy v zahradě a až to situace dovolí, navštívíme i vnitřní prostory.

galerie1-b.jpg

V  pátek 19.2.2021 přišly děti v karnevalových maskách. Povídali jsme si staré tradici - Masopustu, hráli hry ,užili legraci.

20210219_104347.jpg

Máme svého Olafa

1-b-a-olaf.jpg

Taková normální hodina výtvarné výchovy

i-b-vytvarka-1.jpg

i-b-vytvarka-4.jpg

Veselé Vánoce

20201218_111133.jpg

20201218_111157.jpg

Slavnosti SLABIKÁŘE

V pátek 27.11. 2020 se první třídy  rozloučily s Živou a abecedou a odnesly si domů Slabikář.
Děti od rána řešily zajímavé úkoly: Hledaly názvy pohádek podle obrázků, přiřazovaly k obrázkům slabiky, četly jednoduchá slova, vybarvovaly naučená písmenka.
Na závěr byli všichni odměněni, což ke každé slavnosti patří. Pavla Brázdová,tř.uč.1.B

slabikar1-b.jpg

14.9. Malování na chodníku 1.B

1-b-malovani-na-chodniku.jpg