1. B

1.B Vás vítá

Vážení rodiče a milí žáci,

srdečně vás vítáme na stránce třídy 1. B, která vám slouží k nahlédnutí do života naší třídy.

Z akcí, kterých se zúčastníme, máte možnost zhlédnout fotografie v KALENDÁŘI NAŠÍ TŘÍDY.

Během školního roku bude probíhat celoroční motivační projekt s názvem Školička sovičky Lojzičky..

Ke vzájemné komunikaci nám bude sloužit elektronický systém BAKALÁŘ-oddíl Komens. Zde najdete rozvrh naší třídy, informace o průběhu školního roku, konaných akcích, třídních schůzkách, probíraném učivu a také aktuální vzkazy pro rodiče.

Děkujeme za spolupráci a přejeme vám všem úspěšný a příjemný  školní rok 2021-2022.

dagmar-krysova.jpg

třídní učitelka: Mgr.Dagmar Krýsová

dana-tomanova.jpg

asistentka:Mgr.Dana Tomanová

lenka-susovska.jpg

vychovatelka: Lenka Sušovská

1-b2021s-vedenim-skoly.jpg

První školní den školního roku 2021-2022

Naše společné akce ve školním roce 2020-2021- Přípravka

Pasování na čtenáře

Z našich prvňáčků se stali již zdatní čtenáři a slavnostně na ně byli pasováni dne 8.6. u příležitosti celorepublikové akce knihoven Knížka pro prvňáčka. Děti pilně nacvičily hezké vystoupení a po zásluze si vysloužily medaili, diplom a odměnu v podobě originální dětské knížky  Dubánek a tajný vzkaz.
Všem přejeme další, jen samé krásné, nejen čtenářské zážitky.

pasovani-na-ctenare11.jpg

pasovani-na-ctenare1.jpg

Veselé zoubky

received_379994177416908.jpeg

Výlet na lodi - Honba za pokladem

pirati-1.jpg

Ekocentrum Dúbrava

ekocentrum.jpg

Den Země Ekošovo dobrodružství s odpady

muzikoterapie-1-b.jpg

den-zeme1-b.jpg

Muzikoterapie

muzikoterapie-1b-1.jpg

muzikoterapie1-b-2.jpg

muzikoterapie1-b-3.jpg

Návštěva knihovny

knihovna-2.jpg

Blízko k sobě, projektové vyučování

matematicke-hratky1.jpg

Matematické hrátky

matematicke-hratky.jpg

Navštívili nás děti z MŠ, budoucí prvňáčci.

skolka-1.jpg

skolka.jpg

Školička bruslení 1.B na zimním stadionu 21.2.,28.2.,14.3.

1-b-brusleni-2022.jpg

Slavnosti Slabikáře

slavnost-slabikare.jpg

8.12.2021 - Vánoční tvoření v ekocentru

_dsc0529-13.jpg

Listopad 2021 - Návštěva knihovny

Říjen 2021 - Ovocně-zeleninový den v prvních třídách

Na sklonku podzimních dnů, 22. 10. si naši prvňáčci udělali malou podzimní slavnost. Poznávali, třídili, ochutnávali ovoce a zeleninu a jako malí šikovní kuchaři si připravili výborný ovocný špíz a naaranžovali zeleninový talíř. Na  vlastnoručně vyrobené zdravé svačince si všichni  moc pochutnali. Zahráli jsme si, zasoutěžili, zazpívali i zatancovali a už se moc těšíme na další podobný zábavný projektový den.

ovocny-den-1.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 8. 2020, 07:16, zobrazeno 3479x, dnes 3x