0. A Vás vítá

Vážení rodiče a milí žáci,

srdečně vás vítáme na stránce přípravné třídy 0. A, která vám slouží pro nahlédnutí do života naší třídy. Ze všech akcí, kterých se zúčastníme, máte možnost zhlédnout fotografie v KALENDÁŘI NAŠÍ TŘÍDY. Během školního roku bude probíhat celoroční motivační projekt s názvem UČÍME SE S FERDOU.

Ke vzájemné komunikaci nám bude sloužit elektronický systém BAKALÁŘ-oddíl Komens. Zde najdete rozvrh naší třídy, informace o průběhu školního roku, konaných akcích, třídních schůzkách, probíraném učivu a také aktuální vzkazy pro rodiče.

Pomoc pro přihlášení najdete zde: https://www.zshodonin.cz/novinky/jak-na-aplikaci-bakalari-komens1

Děkujeme za spolupráci a přejeme vám všem úspěšný a klidný školní rok 2020-2021.

milena-prokesova.jpg      Třídní učitelka: PaedDr. Milena Prokešová

martina-safrankova.jpg      Asistentka pedagoga: Martina Šafránková

iva-vansova.jpg   Vychovatelka v ŠD: Iva Vanšová

KALENDÁŘ NAŠÍ TŘÍDY ve školním roce 2020 - 2021

Malování na silnici
V pondělí 14. 9. 2020 jsme si užili netradiční hodinu VV. Před školou nás přivítali policisté, kteří nám připravili na malování to největší plátno. Byla jím samozřejmě uzavřená silnice. Stačilo už jen rozdat křídy a za malou chvíli byla silnice plná sluníček, zvířátek, semaforů, raket a policejních aut. Děti si samy nakreslily několik přechodů, na kterých si zkoušely nácvik správného přecházení. Bylo to úžasné, jak na ně pravidla pro chodce v podání policistů zapůsobila. Akce na čerstvém vzduchu se nám líbila a myslím, že jsme byli všichni spokojeni.

malovani-0-a.jpg

Lilianka maluje

lillinka-maluje-0-a.jpg

Správné přecházení

pravidlo-pro-chodce-0-a.jpg

BESIP

0-a-besip.jpg

Muzikoterapie
V pátek 11. 9. jsme zahájili pravidelná setkávání s muzikoterapií. První setkání bylo na téma známé pohádky Perníková chaloupka. Neznámé však byly netradiční hudební nástroje, jako KALIMBA, KONCOVKA, FRČÁK, GONG, RÁMOVÝ BUBEN a HAPI BELL, na který si všechny děti mohly zahrát. Moc se nám to líbilo a už teď se všichni těšíme na příští setkání.

muzikoterapie0-ab.jpg

muzikoterapie0-ab-2.jpg

První školní den 1. 9. 2020
Venku sice hodně pršelo a bylo zataženo, ale u nás ve třídě sluníčko přesto svítilo. Začali jsme s úsměvem a očekáváním, co nám nový školní rok přinese. Doufejme, že klid, pohodu a bezpečí při vzdělávání a do života hodně zdraví, štěstí a lásku.

0-a.jpg

o-a-deti.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 8. 2020, 07:19, zobrazeno 762x, dnes 3x
Třídy > Související