Rozvrh třídy

Portrét třídního učitele

Vážení rodiče a milí žáci, srdečně vás vítáme na stránce přípravné třídy 0. A, která slouží pro vaši rychlou informovanost. Můžete se zde seznámit s aktuálním učivem nebo si prohlédnout vzkazy a zadané úkoly. Ze všech akcí, kterých se účastníme, máte možnost zhlédnout fotografie v KALENDÁŘI NAŠÍ TŘÍDY nebo ve fotogalerii školy.

Přejeme dětem i Vám úspěšný start ve školním roce 2019/2020.

Tř. učitelka Mgr. Lucie Stávková, asistent pedagoga Alena Nováková a vychovatelka Iva Vanšová

o-a-2020.jpg

AKCE TŘÍDY

Začátek školního roku
Malování na silnici
Ovocný den
Zeleninový den
Čertí školička

DOMÁCÍ ÚKOLY

Po 22. 6.
Út 23. 6.
St 24. 6.
Čt 25 . 6.
Pá 26. 6. Slavnostní předávání hodnocení za přípravnou třídu
Pokud bude hezké počasí, začínáme v 8. 00 v parku. Dodržujte prosím, rozestupy, k předávání vždy přistoupí jedna rodina. Pokud bude škaredě, předávat budeme ve třídě pouze za přítomnosti dětí. V tomto případě počítejte s tím, že budete muset podepsat čestné prohlášení o zdravotním stavu dítěte. Hned po předávání bude následovat focení třídy. Cena za fotografii je 25,- Kč.

PRÁVĚ PROBÍRÁME:
Jazykové dovednosti  -
Grafomotorika

Matematická představivost -
Člověk a jeho svět
Hudební výchova
Hra na flétnu -
Muzikoterapie -
Výtvarná výchova a pracovní činnosti
VZKAZY PRO RODIČE

Doporučené pomůcky pro žáka přípravné třídy ve školním roce 2019/2020

- Batůžek
- Pouzdro
- 2 tužky č. 2 - nejlépe trojhranné, ořezávátko se zásobníkem
- Pastelky 12 ks - nejlépe trojhranné
- Deníček č. 644 na vzkazy pro rodiče
- Zobcová flétna
- Kroužkový pořadač a průhledné fóliové kapsy (40ks)
- Plastová složka A4 (psaníčko s drukem)
- Zástěrka do Vv
- Cvičební úbor - tričko, tepláková souprava, sportovní obuv se světlou podrážkou
   (látkový pytlík k uložení do šatní skříňky)
- Oblečení na hřiště dle počasí + venkovní sportovní obuv
- Přezůvky s pevnou patou
- Krabička papírových kapesníků
- Krabička na svačinu, láhev na pití
- Zámek na šatní skříňku a 2 klíče
- Všechny pomůcky je nutno viditelně podepsat.

ORGANIZAČNÍ POKYNY VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

Od 3. 9. 2018 přicházejí žáci 0. ročníku do školy za doprovodu rodičů. Škola se otevírá v 7:40 hod. a je vhodné, aby žáci byli ve škole brzy po otevření a měli dostatek času na ranní přípravu na vyučování. Žáci si nosí batůžek, svačinu, pití, psací potřeby ( 2 tužky, pastelky), malý deníček na vzkazy pro rodiče, žákovskou knížku a pracovní listy, které děti dostanou. Domácí úkoly písemné budeme mít pravidelně ve středu, budou označeny ručičkou: "Stůj, tady máš něco splnit." Je nezbytně nutné, aby všechny pomůcky byly viditelně podepsány. V případě nepřítomnosti dítěte ve škole prosím o včasné omluvení ( sms, zavolání) a písemné omluvení do žákovské knížky nejpozději do 3 dnů po návratu dítěte do školy.

Děkuji za spolupráci a přeji Vám mnoho úspěchů a také trpělivosti při práci se svými dětmi. Třídní učitelka L. Stávková

PLÁNOVANÉ AKCE

1. 7. - 31. 8. - Velké prázdniny
1. září 2020 - Nástup do 1. třídy