Autobus mám rád, je můj kamarád.

Společná cesta žáčků prvních tříd v autobuse městské hromadné dopravy začala označením veselé jízdenky.

V průběhu naplánované trasy jsme zastavili u všech autobusových zastávek, které jsou poblíž hodonínských základních škol. Učili jsme se, jak se máme chovat v autobuse a procvičili si poznávání dopravních značek. Cestovali s námi také příslušníci městské policie, kteří nás na autobusovém nádraží učili bezpečně přecházet po přechodu pro chodce. Nezůstalo však jen při učení, ale přišla i zábava. Čekala nás prohlídka policejního auta, které jsme mohli celé prozkoumat. Na policejní stanici jsme soutěžili, kdo z nás pozná různá místa, která se nacházejí v našem městě. Projížďku jsme zakončili na zastávce, kterou máme nejblíže naší školičky.

autobus.jpg 

autobus1.jpg 

autobus2.jpg 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku20. 3. 2018, 06:00, zobrazeno 545x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení