Rozvrh třídy

Vážení rodiče a milí žáci, vítám Vás na stránkách naší třídy, kde můžete najít všechny důležité informace týkající se nejen tohoto školního roku, ale i aktuálního týdne v případě nepřítomnosti Vašeho dítěte ve škole.

Ze všech akcí, kterých se účastníme, máte možnost zhlédnou fotografie ve fotogalerii školy.

V letošním školním roce se žáci zapojí do celoročních projektů: Cestujeme po Evropě a Čtenářská dílna. Dále budeme chodit na zimní stafion bruslit a zúčastníme se různých sportovních soutěží.

Do nového školního roku 2019/2020 přeji rodičům i žákům úspěšný start. Třídní učitelka Mgr. Jiřina Widholmová, telefon 605537829

VZKAZY A OZNÁMENÍ

29.11. Projektový den - Sochaření -místo 2.-5. hod, s sebou jen pouzdra a žákovskou knihu

3.12. prezentace čtenářských deníků (s sebou knihu)

10.12. - konzultace průběžně mezi 17 - 19 hod

Žaci si nutně musí čipovat příchod do školy u vchodu!

PRÁVĚ PROBÍRÁME: týden 25. 11. - 29. 11.

ČJ -  Stavba slova-opakování
M -    Čísla větší než milion, G: Čtverec a obdélník
ČLS - Vl :  Povrch Evropy
ČLS - Př : Člověk a vesmír - galaxie, planety