Školní psycholog

Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace,

přijme školního psychologa.

Náplň práce
Dle přílohy č. 3, III. k vyhlášce č. 72/2005 Sb. o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních (diagnostika, depistáž, konzultační, poradenské a intervenční práce, metodická práce a vzdělávací činnost).

Kvalifikační předpoklady

Ukončené vysokoškolské (magisterské) vzdělání v oboru psychologie dle Zákona 563/2004 Sb. O pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, způsobilost k právním úkonům, znalost českého jazyka, bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Praktické zkušenosti v oboru, komunikační a organizační schopnosti, flexibilita a schopnost samostatné i týmové práce vítány.

Pracovní poměr

Na dobu určitou = 1 rok (s vyhlídkou možnosti prodloužení pracovního poměru).

Předpokládaný nástup ihned

Platové podmínky

Dle současné platné legislativy.

Strukturovaný životopis zašlete na adresu školy nebo e-mailem na adresu reditel@zshodonin.cz.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku30. 9. 2013, 09:57, zobrazeno 4355x, dnes 6x