Řemeslo nebo studium - Seminář nejen pro rodiče vycházejících žáků

Vážení rodiče, máte už dítě na 2. stupni? Všechny Vás proto dříve nebo později čeká rozhodování o jeho následném vzdělávání. Zajímá Vás současná situace na trhu práce v našem regionu?

Chcete získat přehled o tom, po kterých oborech je na trhu práce v současnosti největší poptávka? A které se naopak uplatňují hůře? Pracovnice Informačního a poradenského střediska Úřadu práce v Hodoníně ochotně zodpoví nejen Vaše dotazy, ale zároveň Vás seznámí i se všemi službami, které v rámci kariérového poradenství toto středisko nabízí.

• Termín: čtvrtek 18. 1. 2018
  • Čas: 17.00 - 19.00 hod.
  • Místo: ZŠ Hodonín, Mírové náměstí 19

Seminář je určen rodičům naší školy a je v rámci projektu EU zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě semináře (25 míst) prosíme o potvrzení účasti pomocí formuláře níže.

Seminář pro rodiče
Jméno a příjmení: (povinné)
Telefon: (povinné)
Vytisknout stránku Vytisknout stránku8. 1. 2018, 21:35, zobrazeno 1543x, dnes 0x