Anglické divadlo

V úterý 4. 6. 2019 navštívili žáci 3. , 4. a 5. ročníků divadelní představení v Domě kultury v Hodoníně.

Divadelní centrum ze Zlína přijelo dětem představit svoji novou činoherní anglicko-českou pohádku Lazy goat. Přibližně hodinová inscenace o drzé a namyšlené koze využívá principu mravního poselství klasických bajek, avšak v moderním pojetí. Během děje herci volně přecházejí z českého do anglického jazyka a naopak, tudíž pohádce bez problémů porozumí i méně zdatní angličtináři. Jednotlivé dialogy jsou vhodně prokládány veselými písničkami, není nouze o vtipné scénky a kuriózní situace. Dětem se představení líbilo a bylo příjemným zpestřením běžného vyučování před koncem školního roku.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku7. 6. 2019, 15:26, zobrazeno 1057x, dnes 0x